Online Pazarlama

Online marketing; hedef kitleye yönelik tanıtım, reklam, satış ve pazarlama faaliyetlerinin dijital kanallar aracılığıyla internet üzerinden yapıldığı bir pazarlama tekniğidir.

 

8 milyara yaklaşan dünya nüfusunun yaklaşık %60’ının aktif internet kullanıcısı olduğu göz önüne alındığında, online marketing markalar için en önemli pazarlama tekniğidir.  

 

Google AdWords: Google arama sonuçlarında aranılan kelimeyle ilişkili reklam verilmesini sağlayan Google reklamcılık hizmetidir.

 

Dünyanın en büyük alışveriş merkezinde mağaza açmak istermisiniz ? Amazon ilk kez 1994 yılında Jeff Bezos tarafından mütevazi bir kitap satış sitesi olarak kurulmuştur. 2018 yılı itibariyle 123,90 milyar dolar değerine ulaşmış amerikanın ve dünyanın en büyük e-ticaret sitesidir. Amazon içerisinde kitap, bilgisayar yazılım ve donanımları, film, müzik, elektronik cihazlar, hediyelik eşya, giyim, ev tekstili ve oyuncaklara kadar hemen hemen her kategoriden ürün satılmaktadır. Adaport olarak iş ortaklarımızla ürünlerimiz için doğru fiyat,pazar ve rakip analizleriyle satış rakamlarımızı maksimize etmeye çalısıyoruz.  Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçin. 

KAPAT